Доручив усім українським посольствам в ЄС працювати над внесенням України до національних «зелених списків»

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба доручив посольствам в країнахЄС працювати над включенням України в національні зелені списки, якідозволять українцям подорожувати в ці країни без обмежень.

Як передає  Укрінформ, про це Кулеба заявив у ході засідання уряду.

Він зазначив, що рішення Європейського Союзу про включення України до переліку третіх країн, з яких дозволений в’їзд, є рекомендацією державам-членам. Тепер кожна з них розглядатиме питання про включення України в свій національний зелений список і визначення умов в’їзду на її територію.

“Я вже доручив усім українським посольствам в державах-членах ЄСактивно працювати з нашими європейськими партнерами, щоб Українапотрапляла в національний зелений список відповідної країни, і щоб умовив’їзду для наших громадян були максимально спрощеними, – сказав Кулеба.

Водночас він підкреслив, що при ухваленні відповідного рішення кожна здержав керуватиметься не лише показниками в Україні, а й своїми власнимиепідемічними показниками.

Урядовець порадив українцям перед закордонними подорожами знайомитисяз актуальною інформацією на спеціально створеному МЗС сайті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *