Промоутер Усика: друга поразка Джошуа увійде до історії

Офіційне оголошення поєдинок Олександра Усика (18-0, 13 КО) і ЕнтоніДжошуа (24-1, 22 КО) відбудеться найближчим часом. Сторони вжепрактично повністю погодили умови контракту і протягом декількох днівобидва боксери поставлять підписи під угодою.

Про це в ефірі Luckypunchnet заявив промоутер українця Олександр Красюк. За його словами, контракт на поєдинок має серйозні відмінності відзвичайних угод. Представник Усика також назвав майбутній бій історичним.

Бій повинен відбутися 25 вересня. Умови контракту на цей бійвідрізняється від інших тим, що ми прописуємо умови відразу двохпоєдинок. І це варто того, щоб затягнути трохи з оголошенням. Тому щопотрібно прописати умови реваншу після того, як Усик переможеДжошуа. Усик – Джошуаце окрема історія. Історична подія для всьогоспорту. Тому що друга поразка Джошуа увійде до історії світового боксу. Станом на сьогодні для Олександра Усика це поєдинок його життя“,повідомив Красюк.

Нагадаємо, Ентоні Джошуа (24-1, 22 КО) й спочатку повинен був битися зісвоїм співвітчизником Тайсоном Ф’юрі (30-0-1, 21 КО). На кону мало стоятизвання абсолютного чемпіона світу в суперважкій вазі. Однак Циганськогокороля, як називають Тайсона, зобов’язали побитися з американцем ДеонтеємУайлдером (42-1, 41 КО).

Олександр Усика виключили з рейтингу Всесвітньої боксерської ради (WBC) напередодні бою з Ентоні Джошуа.

Це рішення викликало серйозно обговорення в мережі, а українського боксера назвали зрадником. Сам Усик вразивтрансформацією свого тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *