Україна прийме великі міжнародні військові навчання «Три мечі

17-30 липня 2021 в Україні пройдуть багатонаціональні військові навчання Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького «Три Мечі 2021».

Як повідомляє Генеральний штаб ЗС України, ці навчання вперше пройдуть в Україні та відбуватимуться у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки «Національна академія сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного». У тренуваннях візьмуть участь понад 1200 військовослужбовців і понад 200 бойових машин із України, США, Литви та Польщі.

Від України у навчаннях буде задіяно підрозділ 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ ЗСУ. Навчання допоможе Україні продовжити здійснювати реформування Збройних Сил, особливо в галузі здійснення підготовки військовослужбовців за стандартами НАТО.

Тим часом, 6 липня розпочнеться активна фаза навчань Sea Breeze-2021 у міжнародних водах Чорного моря.

Раніше повідомлялося, що до українсько-американських військових навчань Sea Breeze-2021 приєднаються 27 країн, що є історичним рекордом. А з урахуванням спостерігачів, на Сі Бриз-2021 очікується 35 країн

В українсько-американських навчаннях Sea Breeze-2021 візьме участь рекордна кількість країн, свою участь офіційно підтвердив Шостий флот ВМС США.

Посольство Росії в Вашингтоні звернулося до влади США з приводу навчань Sea Breeze-2021. Росіяни просять відмовитися від участі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *