У Європарламенті прокоментували ідею відновлення співпраці з Держдумою

Поділитися
Дане питання європарламентарі обговорювали під час слухання про факти російської агресії проти України.

У Європейському парламенті заявили, що відновлення співробітництва з російською Державною думою зняття санкцій з Росії є неприпустимим. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що дану заяву оголосив депутат Європарламенту від Бельгії Марк Демесмакер під час слухання про факти російської агресії проти України.

"Нині деякі з моїх колег обмірковують відновлення певного парламентського діалогу з Думою. Я би сказав, що це дуже погана ініціатива", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що продовження санкцій проти РФ є необхідною дією.

Крім того, депутат Європарламенту  від Литви Петрас Ауштревічус  зініціював зібрання підписів громадян із вимогою до європейських політиків не послабляти санкції.

Нагадаємо, 26 лютого в Європейському союзі повідомили, що на два тижні відклали прийняття рішення про дипломатичні санкції проти Російської Федерації.

Очікується, що 12 березня на засіданні міністрів, присвяченому конкурентоспроможності, санкції будуть автоматично продовжені ще на півроку. У відповідному списку санкцій знаходяться близько 150 осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і активи яких в Європі заблоковані.

Як повідомлялось, 21 лютого посли Євросоюзу ухвалили рішення про продовження санкцій проти осіб і компаній, відповідальних за порушення суверенітету України в окупованому Криму.

Джерело: 
tyzhden.ua

Читайте також

31.05.2018
14:37
Міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас у четвер прибуде в Україну з першим візитом, під час якого хоче, зокрема, оціни...
30.05.2018
13:22
Кабінет міністрів України схвалив план організації виконання указу Президента "Про рішення Ради національної безпеки і о...
29.05.2018
16:57
Захист екс-заступника голови МВС Сергія Чеботаря оскаржує оголошення йому підозри у справі про розтрату держкоштів при з...
25.05.2018
12:12
Сепаратисти на Донбасі перебувають під прямим контролем Російської Федерації, а тому саме вона несе відповідальність за...