У Європарламенті прокоментували ідею відновлення співпраці з Держдумою

Поділитися
Дане питання європарламентарі обговорювали під час слухання про факти російської агресії проти України.

У Європейському парламенті заявили, що відновлення співробітництва з російською Державною думою зняття санкцій з Росії є неприпустимим. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що дану заяву оголосив депутат Європарламенту від Бельгії Марк Демесмакер під час слухання про факти російської агресії проти України.

"Нині деякі з моїх колег обмірковують відновлення певного парламентського діалогу з Думою. Я би сказав, що це дуже погана ініціатива", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що продовження санкцій проти РФ є необхідною дією.

Крім того, депутат Європарламенту  від Литви Петрас Ауштревічус  зініціював зібрання підписів громадян із вимогою до європейських політиків не послабляти санкції.

Нагадаємо, 26 лютого в Європейському союзі повідомили, що на два тижні відклали прийняття рішення про дипломатичні санкції проти Російської Федерації.

Очікується, що 12 березня на засіданні міністрів, присвяченому конкурентоспроможності, санкції будуть автоматично продовжені ще на півроку. У відповідному списку санкцій знаходяться близько 150 осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і активи яких в Європі заблоковані.

Як повідомлялось, 21 лютого посли Євросоюзу ухвалили рішення про продовження санкцій проти осіб і компаній, відповідальних за порушення суверенітету України в окупованому Криму.

Джерело: 
tyzhden.ua

Читайте також

27.08.2018
12:40
Уже четвертий рік наша країна веде війну на Донбасі ... На жаль на хвилі бурхливої війни на сході, в нашій країні яскрав...
22.08.2018
09:20
Лідер республіканської більшості в Сенаті Конгресу США Мітч Макконнелл заявив, що нові санкції Конгресу США проти Росії,...
17.07.2018
12:29
Керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін отримав хімічний опік обох очей після того, як під Спеціалізованою ант...
17.07.2018
11:47
Співробітники СБУ викрили та заблокували у Дніпропетровській області незаконний збут зброї та боєприпасів. Про це повід...