У Європарламенті прокоментували ідею відновлення співпраці з Держдумою

Поділитися
Дане питання європарламентарі обговорювали під час слухання про факти російської агресії проти України.

У Європейському парламенті заявили, що відновлення співробітництва з російською Державною думою зняття санкцій з Росії є неприпустимим. Про це повідомляє "Укрінформ".

Зазначається, що дану заяву оголосив депутат Європарламенту від Бельгії Марк Демесмакер під час слухання про факти російської агресії проти України.

"Нині деякі з моїх колег обмірковують відновлення певного парламентського діалогу з Думою. Я би сказав, що це дуже погана ініціатива", - йдеться у повідомленні.

Наголошується, що продовження санкцій проти РФ є необхідною дією.

Крім того, депутат Європарламенту  від Литви Петрас Ауштревічус  зініціював зібрання підписів громадян із вимогою до європейських політиків не послабляти санкції.

Нагадаємо, 26 лютого в Європейському союзі повідомили, що на два тижні відклали прийняття рішення про дипломатичні санкції проти Російської Федерації.

Очікується, що 12 березня на засіданні міністрів, присвяченому конкурентоспроможності, санкції будуть автоматично продовжені ще на півроку. У відповідному списку санкцій знаходяться близько 150 осіб, яким заборонено в'їзд до ЄС і активи яких в Європі заблоковані.

Як повідомлялось, 21 лютого посли Євросоюзу ухвалили рішення про продовження санкцій проти осіб і компаній, відповідальних за порушення суверенітету України в окупованому Криму.

Джерело: 
tyzhden.ua

Читайте також

13.11.2018
10:43
Рада міністрів закордонних справ на засіданні 19 листопада обговорить ситуацію на Донбасі і в Азовському морі, зокрема п...
13.11.2018
08:54
Палестинські радикали запустили з сектора Гази з вечора понеділка 370 ракет по Ізраїлю, 100 з них перехоплені системою П...
12.10.2018
18:47
Загальна кількість дітей, що загинули або отримали поранення на Сході України цього року, становить 28 осіб. Про це сьог...
11.10.2018
11:08
Наприкінці 2017 року на засіданні Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенко, відгукуючись на заклики бізнесу...