У підпалі авто депутата Кухайлешвілі винен Зіневич, - активіст

Поділитися

Активіст Євген Мельничук звинувачує у підпалі автівки депутата Ірпінської міської ради від партії «Свобода» Лаврентія Кухайлешвілі скандально відомого у Приірпінні Олексія Зіневича. Про це Мельничук заявив у відеозверненні до громади.

Активіст розповів, чому саме Зіневичу вигідна провокація з підпалом автівки Кухайлешвілі. «Зіневич може розповідати те, що сказав Лаврентій. Зараз він відсиджується в стороні, ніби невинний. Лаврентій винний, бо звинувачує Карплюка. Якраз в даній ситуації вигоду від шуму має саме Зіневич», - заявив Євген Мельничук.
 

За словами активіста, Зіневич найняв людей, щоб вони підпалили авто депутата Кухайлешвілі з метою дискредитації екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка. «Дивіться, ситуація така. Зіневич може спалити авто, щоб привернути увагу до проблеми. Він радився з Лаврентієм? Ні, бо немає сенсу ділитись з лівою людиною. Лаврентій і так буде давити туди, куди потрібно Зіневичу. Зіневич замовляє підпал машини Лаврентія і Лаврентій заявляє, що винен Карплюк. Це і треба Зіневичу. Медійна хвиля піднімається і починає знищувати Карлюка», - додав Мельничук.

 

 

Активіст радить Лаврентію Кухайлешвілі не мати спільних справ зі скандальним Зіневичем. «Я звертаюся до Лаврентія. Якщо ти думаєш, що зможеш робити спільні справи разом із Зіневичем, ти помиляєшся. Я впевнений, що у підпалі твого авто зацікавлений лише власник «Бесту» (Олексій Зіневич, - ред.). Він спалився на моїй кримінальній справі. Я буду завжди розкривати справи Зіневича», - підсумував Євген Мельничук. 

Як повідомлялось раніше, учора в Ірпені спалили автівку депутату Ірпінської міськради Лаврентію Кухайлешвілі. Після цього підконтрольні Зіневичу сайти звинуватили в цьому екс-мера Ірпеня. Зі свого боку Володимир Карплюк закликав Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Генерального прокурора України Юрія Луценка взяти на особистий контроль розслідування підпалу авто депутата Кухайлешвілі. 

Карплюк також пообіцяв винагороду слідчим, які знайдуть винних у підпалі в розмірі 50000 гривень. За чітку інформацію щодо замовників та виконавців підпалу він пообіцяв винагороду в розмірі 10000 гривень.

Читайте також

18.02.2019
11:02
Мальчик, 2007 года рождения, которому накануне в городе Баштанка Николаевской области взрывом снаряда оторвало кисть, на...
18.02.2019
10:54
Водителем автомобиля Infiniti, который вчера протаранил полицейский автомобиль, был иностранный гражданин. Эту информаци...
18.02.2019
10:32
На Буковине пограничники под звуки выстрелов задержали правонарушителей, которые пытались сбежать и сопротивлялись наряд...
18.02.2019
10:09
Американская гильдия сценаристов (Writers Guild Awards) определила победителей. Премия ежегодно вручается за лучшие сцен...