Суд переніс розгляд справи Януковича у держзраді, адвокати пропустили 11 засідань

Поділитися

Оболонський районний суд Києва переніс на 4 квітня розгляд справи за обвинуваченнями колишнього президента Віктора Януковича у державній зраді.

Як повідомив головуючий суддя Владислав Дев’ятко, адвокати проінформували суд, що 27-29 березня будуть у відрядженнях, у місцях «перебування свідків захисту у Росії».

Сторона обвинувачення виступила за необхідність перенесення засідання та оголошення попередження захисникам за «неповагу до суду».

«Сторона захисту зірвала вже 11 судових засідань. Разом з тим задля забезпечення права на захист обвинуваченого Віктора Януковича суд вимушений оголосити перерву на 10 годину 4 квітня», – сказав Дев’ятко.

В Оболонському районному суді Києва 18-19 квітня у справі за обвинуваченнями колишнього президента Віктора Януковича у державній зраді відбудуться судові дебати. Судові дебати – це завершальна стадія судового слідства, сторонам надається право на підсумкові виступи, після цього суд йде до нарадчої кімнати для ухвалення рішення у справі.

Оболонський районний суд в кінці червня 2017 року розпочав заочний розгляд справи за звинуваченням у державній зраді екс-президента України Віктора Януковича. Події на Майдані розслідуються в окремому провадженні.

Екс-президент України Віктор Янукович, який втік до Росії після розстрілів на Майдані, всі звинувачення заперечує.

Джерело: 
radiosvoboda.org

Читайте також

13.02.2019
22:04
Кабинет министров Украины в среду, 13 февраля, принял распоряжение, которое позволяет и. о. министру здравоохранения Уль...
13.02.2019
21:52
В Сенате Соединенных Штатов Америки инициируют новый покет санкций в отношении Российской Федерации. Об этом УНН сообщае...
13.02.2019
16:51
Кабинет министров Украины назначил экс-министра образования и науки Сергея Квита главой Национального агентства по обесп...
13.02.2019
12:14
В Украине с 1 марта впервые начнется автоматическая индексация пенсий. Об этом в ходе заседания Кабинета министров заяви...