Стало відомо, куди зі Львова можна полетіти від сьогодні

Поділитися

26 березня стартують рейси «Львів – Гданськ» та «Львів – Катовіце». Про це повідомила прес-служба ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

«Авіасполучення між Україною і Польщею останнім часом розвивається надзвичайно активно. Незабаром розклад регулярних рейсів, що поєднують дві країни, поповниться новими: Львів – Гданськ, Львів-Катовіце, які стартують 26 березня, і Львів-Ольштин, початок якого запланований на 27 березня 2018 року», – йдеться у повідомленні.

Варто також зазначити, що окрім вказаних сполучень з містами Польщі, 26 березня відбудеться запуск ще одного напрямку: Львів-Дортмунд авіакомпанії Wizz Air.

З цієї нагоди запрошуємо представників ЗМІ на прес-конференції, які відбудуться у конференц-залі Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

26.03.2018. Збір журналістів о 12:30 (для фото- відеозйомки прибуття літака на пероні). Після цього прес-конференція. Початок: 14:00 – 15:00.

Прес-конференція, присвячена відкриттю нових авіасполучень Львів – Гданськ, Львів-Катовіце та Львів-Дортмунд авіакомпанії Wizz Air. Учасники – президент міста Гданська Павло Адамович, маршалек Поморського воєводства Мечислав Струк, Консул України в Гданську Лев Захарчишин, Генеральний консул Польщі у Львові Рафал Вольський, директор Гданської Служби зайнятості Роланд Буднік, міський голова Львова Андрій Садовий, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

На прес-конференції очікується також презентація проекту відкриття у Львові Бюро працевлаштування Поморського воєводства, яке відбудеться наступного дня, у вівторок 27 березня.

27 березня збір журналістів о 11:30. Початок прес-конференції о 12:00.

Прес-конференція, присвячена відкриттю авіасполучення Львів – Ольштин польського авіаперевізника LOT.

Участь у ній візьмуть Марчін Кухчинський, член уряду Вармінсько-Мазурського воєводства, директор департаменту міжнародної співпраці Вармінсько-Мазурського воєводства Лукаш Бєлевський, директор департаменту координації промоції Уряду маршалковського Ришард Цецот, президент авіапорту Ольштин-Мазури Лешек Кравчик, Генеральний директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська. До участі запрошені львівський міський голова Андрій Садовий та голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Конференц-зал розташований на 2 поверсі Терміналу А.

Місце збору ЗМІ: 1-й поверх терміналу «А», біля стійки інформації (при собі мати документ, що посвідчує Вашу особу).

Джерело: 
kulemet.com

Читайте також

12.10.2018
16:25
НАК "Нафтогаз" почав постачати газ столичному комунальному підприємстві "Київтеплоенерго". Про це повідомляє прес-служба...
09.10.2018
15:21
За період з січня по вересень 2018 року Україна експортувала товарів харчової та аграрної промисловості на суму 11,4 млр...
09.10.2018
14:22
Сільгоспвиробники на сьогодні посіяли озимих зернових на площі 5,7 млн га, що становить 79% від плану, передає УНН з пос...
09.10.2018
13:12
Суспільство повинно прийняти швидкі, далекоглядні та безпрецедентні зміни у всіх аспектах, щоб уникнути катастрофічних н...