Не для слабких нервів: рейтинг найдорожчих університетів столиці

Поділитися
Вже з 12 липня розпочнеться цьогорічна вступна кампанія до університетів. Школярі уже "відпереживали"  своє під час підготовки та здачі ЗНО, тепер черга батьків пити корвалол. Це  пов’язано не тільки з іспитами, конкурсами та творчими завданнями вишів, а й з цінами на навчання в них. Адже київські університети, з кожним роком підвищують вартість освіти.  Хоча, здається, куди збільшувати... 
 
Ми дізнались «ціну навчання» у столичних ВУЗах та підготували топ найдорожчих закладів та спеціальностей. 
 
     •  1 місце. КНУ імені Тараса Шевченко
 
 
 
Як завжди, цей навчальний заклад б’є усі рекорди з цінової політики на ринку освіти. Саме «шевченківці» платять за навчання більше,  ніж в інших престижних вузах всієї України. 
 
У середньому студент  "коштує" 30 тисяч за один рік навчання. Найдорожчими факультетами є  «Право» та «Міжнародні відносини». 
 
 
 
 
 
Також, нас приголомшила сума за навчання на мед факультеті для іноземних студентів. З якого часу освіта стала за ціною золота?
 
 
 
 
     •  2 місце. Києво-Могилянська академія 
 
 
 
Найменше в Могилянці платять за навчання фізики та хіміки – 19 000 гривень. Середньою ціною за навчання є 26 тисяч. А, ось, найбільше тут коштують спеціальності правознавства.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     •  3 місце. Медичний університет імені А. А. Богомольця 
 
 
 
Уся молодь столиці, що мріє про медичну освіту та практику в найкращих лікарнях світу, обов’язково подає документи до цього вузу. Найбільше платять за навчання майбутні стоматологи.
 
 
 
 
     •  4 місце. КПІ імені Ігоря Сікорського
 
 
 
КПІ – місце, де поважають науку та слідкують за інноваціями. Тому вуз завжди у ТОПі найпрестижніших в Україні.
 
У цьому вузі, найпопулярнішим по заявках абітурієнтів є «Факультет інформатики та обчислювальної техніки». Готуйтеся, що навчання у ньому влетить  у  копієчку. 
 
 
 
 
     •  5 місце. Київський національний університет будівництва та архітектури
 
 
 
Майбутні архітектори, інженери та дизайнери обирають саме цей навчальний заклад. Адже там випускають одних з найкращих спеціалістів будівельного бізнесу країни. 
 
 Тож, вже стало зрозуміло, за яку саме спеціальність у КНУБА можна заплатити близько 20 тисяч – найбільшу суму серед усіх інших факультетів.
 
 
 
Нагадаємо, бізнес допоможе студентам фінансувати ВУЗи.
Джерело: 
vechirniykiev.com.ua

Читайте також

19.04.2018
13:27
Представник МВФ Йоста Люнгман заявляє про відсутність можливостей для збільшення видатків державного бюджету, пише "Екон...
18.04.2018
14:54
Данилюк стверджує, що однією з головних вимог МВФ є затвердження Україною механізму автоматичного коригування газових т...
17.04.2018
10:30
Середній розмір допомоги із безробіття становить 2,5 тисячі гривень. В Україні поменшало безробітних. За останній місяць...
16.04.2018
14:20
Дані Держстату свідчать, що поголів’я корів, свиней, овець та кіз продовжує скорочуватися. А от птиці – побільшало. Зага...