Месенджер Slack блокує користувачів за відвідування Криму

Поділитися

Месенджер для корпоративних комунікацій Slack почав блокувати користувачів після відвідування країн і регіонів, які потрапили під санкції США. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Повідомлення про блокування Slack розіслав користувачам 20 грудня. Обмеження стосується облікових записів, пов'язаних з Кубою, Іраном, Північною Кореєю та анексованим Кримом. Акаунти користувачів блокують без попередження.

Сайт TechCrunch відзначає, що обмеження стосуються користувачів безкоштовних груп Slack. Доступ до послуг месенджера для платних користувачів поки не обмежили.

На блокування сервісу поскаржився, зокрема, громадянин Ірану, який проживає в Канаді. Він припустив, що його забанили через його походження, так як в компанії, де він працює, більше немає вихідців з Ірану.

Також надходять повідомлення про блокування від компаній, чиї співробітники відвідували Крим. Блокування торкнулися і тих, хто розповідав в соцмережах про поїздки в Іран.

При цьому деякі користувачі соцмереж стверджують, що були заблоковані, незважаючи на те, що ніколи не відвідували регіони з обмежувального списку США і не працювали з представниками цих країн.

Читайте також

18.02.2019
11:15
Активіст Євген Мельничук звинувачує у підпалі автівки депутата Ірпінської міської ради від партії «Свобода» Лаврентія Ку...
18.02.2019
11:02
Мальчик, 2007 года рождения, которому накануне в городе Баштанка Николаевской области взрывом снаряда оторвало кисть, на...
18.02.2019
10:54
Водителем автомобиля Infiniti, который вчера протаранил полицейский автомобиль, был иностранный гражданин. Эту информаци...
18.02.2019
10:32
На Буковине пограничники под звуки выстрелов задержали правонарушителей, которые пытались сбежать и сопротивлялись наряд...