Месенджер Slack блокує користувачів за відвідування Криму

Поділитися

Месенджер для корпоративних комунікацій Slack почав блокувати користувачів після відвідування країн і регіонів, які потрапили під санкції США. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Повідомлення про блокування Slack розіслав користувачам 20 грудня. Обмеження стосується облікових записів, пов'язаних з Кубою, Іраном, Північною Кореєю та анексованим Кримом. Акаунти користувачів блокують без попередження.

Сайт TechCrunch відзначає, що обмеження стосуються користувачів безкоштовних груп Slack. Доступ до послуг месенджера для платних користувачів поки не обмежили.

На блокування сервісу поскаржився, зокрема, громадянин Ірану, який проживає в Канаді. Він припустив, що його забанили через його походження, так як в компанії, де він працює, більше немає вихідців з Ірану.

Також надходять повідомлення про блокування від компаній, чиї співробітники відвідували Крим. Блокування торкнулися і тих, хто розповідав в соцмережах про поїздки в Іран.

При цьому деякі користувачі соцмереж стверджують, що були заблоковані, незважаючи на те, що ніколи не відвідували регіони з обмежувального списку США і не працювали з представниками цих країн.

Читайте також

21.12.2018
21:28
Прикордонники Чернівецького загону пострілами зупинили джип на номерах британської реєстрації. Про це повідомив відділ к...
21.12.2018
21:11
Згідно інформації, яка отримана журналістами з власних джерел у Національній поліції, фізична особа-підприємець Зіневич...
21.12.2018
19:25
Посольство України у Великій Британії надало рекомендації громадянам України у зв’язку із порушенням у роботі аеропорту...
21.12.2018
17:33
 За останні три роки Україна подвоїла пасажиропотік в аеропортах України. А цього року авіапослугами скористалось 20 млн...