"Кіборги" та волонтери виступили у Європарламенті із доповіддю про злочини РФ

Поділитися

Українські офіцери, волонтери та добровольці у Європарламенті розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі.

Про це повідомив Укрінформ.

"Я хочу наголосити на прямій російській присутності на Донбасі. З цією метою я прибув сюди, і хочу про це вам розповісти. Починаючи з 2014 року, я і мої побратими бачили військових з розпізнавальними знаками російської армії, а також військову техніку на території Донбасу, яка виробляється і перебуває на озброєнні в Росії. Перебуваючи у полоні, я неодноразово спілкувався о офіцерами Російської Федерації", - розповів офіцер Збройних сил України полковник Олег Кузьміних.

Пройшло обговорення проблем фізичної і психологічної реабілітації українських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході України, відбиваючи російську агресію.

У свою чергу, Сергій Кузьміних розповів про ініціативу створення у різних регіонах України реабілітаційних центрів для українських воїнів.

"Кожна доля військового є індивідуальною. Але всі ми усвідомлюємо, що є агресія Росії, і ми повинні вистояти", - наголосив Сергій Кузьміних.

Трьом офіцерам збройних сил Російської Федерації та українському найманцю-бойовику ДНР, причетних до обстрілу м. Маріуполь 24 січня 2015 року, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру. Проти них почалось спеціальне досудове розслідування.

Джерело: 
gazeta.ua

Читайте також

22.08.2018
09:26
Facebook видалила 652 аккаунти, груп і сторінок за “скоординовану недостовірну поведінку” на платформі цієї соціальної м...
22.08.2018
08:01
В Киеве разразился новый строительный скандал. На этот раз проблемы у инвесторов-физлиц и горожан возникли с новостроем...
17.07.2018
12:13
До Окружного адмінсуду Києва надійшов позов до Київської міської ради, Київської міської державної адміністрації у зв'яз...
09.07.2018
11:02
едичний вертоліт Eurocopter EC 135 упав на селище таунхаусів в американському Вільямсбурзі, викликавши сильна пожежа. За...