"Кіборги" та волонтери виступили у Європарламенті із доповіддю про злочини РФ

Поділитися

Українські офіцери, волонтери та добровольці у Європарламенті розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі.

Про це повідомив Укрінформ.

"Я хочу наголосити на прямій російській присутності на Донбасі. З цією метою я прибув сюди, і хочу про це вам розповісти. Починаючи з 2014 року, я і мої побратими бачили військових з розпізнавальними знаками російської армії, а також військову техніку на території Донбасу, яка виробляється і перебуває на озброєнні в Росії. Перебуваючи у полоні, я неодноразово спілкувався о офіцерами Російської Федерації", - розповів офіцер Збройних сил України полковник Олег Кузьміних.

Пройшло обговорення проблем фізичної і психологічної реабілітації українських військовослужбовців, які брали участь у бойових діях на сході України, відбиваючи російську агресію.

У свою чергу, Сергій Кузьміних розповів про ініціативу створення у різних регіонах України реабілітаційних центрів для українських воїнів.

"Кожна доля військового є індивідуальною. Але всі ми усвідомлюємо, що є агресія Росії, і ми повинні вистояти", - наголосив Сергій Кузьміних.

Трьом офіцерам збройних сил Російської Федерації та українському найманцю-бойовику ДНР, причетних до обстрілу м. Маріуполь 24 січня 2015 року, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру. Проти них почалось спеціальне досудове розслідування.

Джерело: 
gazeta.ua

Читайте також

13.11.2018
12:04
За фактом відсутності тепла у м. Кривий Ріг відкрито кримінальне провадження. Про це повідомив відділ комунікацій поліці...
13.11.2018
11:46
Колишній секретар голови УПЦ МП Олександр Драбинко приховав діагноз покійного Митрополита Володимира від самого хворого...
13.11.2018
10:21
У Києві затримано учасників етнічної злочинної групи, які тримали у рабстві 94 людей та використовували їх підневільну п...
12.11.2018
18:05
У Львові почали посилено евакуйовувати давно покинуті автомобілі, які припарковані на вулиці. Про це повідомляє прес-слу...